Induction Class of 2019

  • Lucas Giolito
    Lucas Giolito
    Baseball
    Class of 2012
  • Danielle Duhl
    Danielle Duhl
    Girls Soccer
    Class of 2012
  • Lauren Li
    Lauren Li
    Softball
    Class of 2012
  • Amy Weissenbach
    Amy Weissenbach
    Track and Field
    Class of 2012
  • Cami Chapus
    Cami Chapus
    Track and Field
    Class of 2012

Induction Class of 2018

  • Damiene Cain
    Damiene Cain
    Boys' Basketball
    Class of 2011
  • Alyze Pierce
    Alyze Pierce
    Girls' Soccer
    Class of 1993
  • Austin Wilson
    Austin Wilson
    Baseball
    Class of 2010
  • Alex Silverman
    Alex Silverman
    Boys' Soccer
    Class of 2010

Induction Class of 2017

  • Ashley Grossman
    Ashley Grossman
    Girls' Water Polo
    Class of 2011
  • Zaakirah Daniels
    Zaakirah Daniels
    Track and Field
    Class of 2010
  • Anna Farias-Eisner
    Anna Farias-Eisner
    Track and Field
    Class of 2005
  • Lauren Hansson
    Lauren Hansson
    Track and Field
    Class of 11

Induction Class of 2016

  • Haley Boysen
    Haley Boysen
    Girls' Soccer
    Class of 2010
  • Sydney Haydel
    Sydney Haydel
    Girls' Basketball
    Class of 2010
  • Nicole Hung
    Nicole Hung
    Girls' Basketball
    Class of 2010
  • Nicole Nesbit
    Nicole Nesbit
    Girls' Basketball
    Class of 2010
  • Meg Norton
    Meg Norton
    Girls' Volleyball
    Class of 2010
  • Nick Treuer
    Nick Treuer
    Wrestling
    Class of 2010

Induction Class of 2015

  • Jonathan Martin
    Jonathan Martin
    Football
    Class of 2008
  • Alex Holmes
    Alex Holmes
    Football
    Class of 2000
  • Jim O' Connor
    Jim O' Connor
    Coach
  • Jim Brink
    Jim Brink
    Coach

Induction Class of 2014

  • Nadia Dan
    Nadia Dan
    Water Polo
    Class of 2008
  • Julie Fernandez
    Julie Fernandez
    Softball
    Class of 2008
  • Cathryn Quinn
    Cathryn Quinn
    Volleyball
    Class of 2008
  • Ryan Thacher
    Ryan Thacher
    Tennis
    Class of 2008
  • Sam Wagner
    Sam Wagner
    Tennis
    Class of 2008

Induction Class of 2013

  • Cara Bickers
    Cara Bickers
    Girls Track & Field
    Class of 2007
  • Ryan Calvert
    Ryan Calvert
    Football
    Class of 2007
  • Yosepha Greenfield
    Yosepha Greenfield
    Girls Basketball
    Class of 2007
  • John Howe
    John Howe
    Football
    Class of 2007

Induction Class of 2012

  • Bridget Ballard
    Bridget Ballard
    Cross Country, Soccer, Swimming, Track & Field
    Class of 2006
  • Meredith Butte
    Meredith Butte
    Girls Water Polo
    Class of 2006
  • Brian Flacks
    Brian Flacks
    Boys Water Polo
    Class of 2006
  • Jesse Quiroz
    Jesse Quiroz
    Coach
  • Ed White
    Ed White
    Boys Basketball
    Class of 2005

Induction Class of 2011

  • Jared Bell
    Jared Bell
    Boys Track & Field
    Class of 2005
  • Jay Connolly
    Jay Connolly
    Boys Water Polo
    Class of 2005
  • Alexa Merz
    Alexa Merz
    Girls Swimming
    Class of 2005
  • Kenji Porter
    Kenji Porter
    Wrestling
    Class of 2005

Induction Class of 2010

  • Lindsay Flacks
    Lindsay Flacks
    Girls Track & Field
    Class of 2004
  • Shelly Madick
    Shelly Madick
    Softball
    Class of 2004
  • Bryce Taylor
    Bryce Taylor
    Boys Basketball
    Class of 2004

Induction Class of 2009

  • Brennan Boesch
    Brennan Boesch
    Baseball
    Class of 2003
  • Juan Delgadillo
    Juan Delgadillo
    Boys Water Polo
    Class of 2003
  • Katie DeWitt
    Katie DeWitt
    Girls Track & Field
    Class of 2003
  • Alexandra Dunphy
    Alexandra Dunphy
    Girls Volleyball
    Class of 2003
  • Gina Farias-Eisner
    Gina Farias-Eisner
    Girls Soccer
    Class of 2003
  • Alexandra Fisher
    Alexandra Fisher
    Girls Soccer
    Class of 2003
  • Jason Glushon
    Jason Glushon
    Baseball
    Class of 2003
  • Matthew Lachman
    Matthew Lachman
    Boys Track & Field
    Class of 2003
  • John Ludden
    John Ludden
    Boys Track & Field
    Class of 2003
  • Joshua Satin
    Joshua Satin
    Baseball
    Class of 2003

Induction Class of 2008

  • Elena Ferrero
    Elena Ferrero
    Softball
    Class of 2002
  • Karalyn Kuchenbecker
    Karalyn Kuchenbecker
    Girls Volleyball
    Class of 2002
  • Jill Oakes
    Jill Oakes
    Girls Soccer
    Class of 2002
  • Courtney Schultz
    Courtney Schultz
    Girls Volleyball
    Class of 2002

Induction Class of 2007

  • Ina Kim
    Ina Kim
    Girls Golf
    Class of 2001
  • Jon Schaeffer
    Jon Schaeffer
    Baseball
    Class of 1994
  • Karina Siam
    Karina Siam
    Girls Basketball
    Class of 2001
  • Barbara Welsh
    Barbara Welsh
    Coach

Induction Class of 2006

  • Joe Axelrad
    Joe Axelrad
    Boys Water Polo
    Class of 2000
  • Lee Carlson
    Lee Carlson
    Coach
  • Rich Corso
    Rich Corso
    Coach
  • Imani Dorsey
    Imani Dorsey
    Girls Soccer
    Class of 2000
  • Jeanine Jackson
    Jeanine Jackson
    Girls Water Polo
    Class of 2000
  • Russell Lakey
    Russell Lakey
    Boys Basketball
    Class of 2000
  • Anna Russell
    Anna Russell
    Softball
    Class of 2000
  • Gary Thran
    Gary Thran
    Coach

Induction Class of 2005

  • John Dewell
    John Dewell
    Volunteer
    Class of 1980
  • Peter Hudnut
    Peter Hudnut
    Boys Water Polo
    Class of 1999
  • Rebecca Rauth
    Rebecca Rauth
    Girls Track & Field
    Class of 1999
  • William Strickland
    William Strickland
    Boys Volleyball
    Class of 1999
  • Omelogo Udeze
    Omelogo Udeze
    Girls Basketball
    Class of 1999

Induction Class of 2004

  • Sarah Breech
    Sarah Breech
    Girls Soccer
    Class of 1997
  • Marissa Irvin
    Marissa Irvin
    Girls Tennis
    Class of 1998
  • Zach Schwartz
    Zach Schwartz
    Boys Soccer
    Class of 1998

Induction Class of 2003

  • David Brende
    David Brende
    Boys Swimming
    Class of 1994
  • Jarron Collins
    Jarron Collins
    Boys Basketball
    Class of 1997
  • Jason Collins
    Jason Collins
    Boys Basketball
    Class of 1997
  • Trevor Julian
    Trevor Julian
    Boys Volleyball
    Class of 1997
  • Jenni Kriste
    Jenni Kriste
    Girls Volleyball
    Class of 1996
  • Alexis Larsen
    Alexis Larsen
    Girls Swimming
    Class of 1994
  • Josh Minuto
    Josh Minuto
    Wrestling
    Class of 1993
  • David Moran
    David Moran
    Boys Track & Field
    Class of 1992
  • Jesse Stern
    Jesse Stern
    Boys Track & Field
    Class of 1993
  • Jim Toring
    Jim Toring
    Boys Water Polo
    Class of 1993
  • Phil Tseng
    Phil Tseng
    Boys Tennis
    Class of 1994
  • Erin Winter
    Erin Winter
    Gymnastics
    Class of 1993
  • Jennifer Wong
    Jennifer Wong
    Girls Cross Country
    Class of 1992